
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Gain | 13 dB |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| P1dB | 22 dBm |
| Operating Frequency | 200 MHz to 4 GHz |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Supply Current | 155 mA |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Noise Figure | 2.5 dB |
Stock: 281
Distributors
pcbx
Unit Price$6.78269
Ext.Price$6.78269
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.78269 | $6.78269 |
| 10 | $5.88842 | $58.88420 |
| 25 | $5.57896 | $139.47400 |
| 50 | $5.36237 | $268.11850 |
| 100 | $5.15416 | $515.41600 |
| 300 | $4.93249 | $1479.74700 |
| 500 | $4.72033 | $2360.16500 |
